Hızlı Web Sitesi Kurmanın Merkezi

Hızlı site, dinamik kataloğundan tasarımlar seçerek çok kısa zamanda sitenizi yayına vermenizi sağlayan bir web organizasyonudur. Web sitesi kurmak, Hızlı Site ile çok hızlı ve kolaydır.

İnternette yer almanın en hızlı ve kestirme yolu, arama motorlarının standartlarına uygun internet sayfası kurmaktır. İnternet sitesi fiyatları ve özellikleri ile ön plana çıkan Hızlı Site, sitenizi garantili bir şekilde kurar.

Hızlı Site Sistemi , profesyonel tasarımlarla, sitenizin aynı gün içerisinde yayınlanmasını sağlayan bir sistemdir. En önemli özelliği sitenizin hazırlanma ve yayınlanma aşamalarında sizin herhangi bir işlem yapmanız gerek kalmamasıdır. Siz sadece siteyle ilgili içeriği sağlarsınız, tasarım ve içerik yönetimini profesyonel ekibimiz en hızlı bir şekilde gerçekleştirir.

Hızlı site sitemi %100 Arama motorlarına uyumludur. Sitedeki bütün sayfalar Google ve diğer arama motorlarında hızlı bir şekilde indexlenecektir.

Hızlı Site Tasarım kataloğunda yüzlerce tasarım seçeneği vardır. Bu tasarımlardan sektörünüze ve işinize en uygun olanı seçerek, aynı gün içinde sitenizi aktif hale getirebilirsiniz. Sipariş verdiğiniz anda, bilgileriniz (alan adı, şirket bilgileri, içerik) tarafınızdan alınır. Seçtiğiniz tasarıma entegre edilerek, en kısa zamanda yayına hazır hale getirilir.

Son teknoloji web standartlarını destekleyen Hızlı Site siteleri ile çok hızlı bir şekilde internette yer almak için talep formunu doldurmanız ya da müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla sipariş vermeniz yeterlidir.

SİTENİZ BİR GÜNDE YAYINDA

Üst sınıf tasarımlardan oluşan kataloğumuzdan seçeceğiniz tasarımı 1 gün içerisinde yayına hazırlıyoruz.

İşinizle ilgili site içeriğini ve görsellerini sizden temin ederek, aynı gün içerisinde, sitenizin entegrasyonunu gerçekleştirerek yayına hazır hale getiriyoruz.

Üstelik tüm işlemleri sizin için uzman ekibimiz titizlikle gerçekleştiriyor. Siz sadece site içeriğini temin edin, en kısa zamanda sitenizin keyfini yaşamaya başlayın.

ARAMA MOTORLARINA TAM UYUM

Hızlı Site ile hazırlanan siteler, bütün arama motorlarına özellikle Google’ a  tam uyumludur. Her sayfasında anahtar kelimeler tanımlanabileceği gibi, arama motoru dostu url oluşturma yeteneğine de sahiptirler.

Hızlı site sistemi ile şirketiniz, çok kısa bir süre içerisinde Google, Yahoo, Yandex v.b. arama motorlarında indexlenecektir. Böylece müşterileriniz internet ortamında size kolaylıkla ulaşabilecekler.

SORUNLARA HIZLI ÇÖZÜM SINIRSIZ TEKNİK DESTEK

“Sistem çöktü”, “sunucu hata verdi”, “Yazılım güncellemesi gerekli” . Bu tür sorunlarla sizin uğraşmanıza hiç gerek yok.

Aboneliğiniz devam ettiği sürece sitenizin bütün yükü bizde olacak. Siz gönül rahatlığıyla işinizle uğraşırken, her türlü sistem bakımını uzman ekibimiz gerçekleştirecektir.

Her türlü sorunda en kısa zamanda teknik destek hizmeti sunulacaktır. Siteniz güçlü sunucularda, %99.9 uptime oranı ile yayın yapacak.

SEO Uyumlu Temalar

Hızlı site sistemi %100 Arama motorlarına uyumludur. Sitedeki bütün sayfalar Google ve diğer arama motorlarında hızlı bir şekilde indexlenecektir.

Uzak Masaüstü Yardımı

Sitenizin yönetimi ve tüm sorunlarınızda uzak masaüstü ile bilgisayarınıza bağlanarak, online eğitim ve destek hizmeti veriyoruz...

Hızlı Destek

Web sitenizle ilgili destek taleplerinize dakikalar içinde cevap vererek en kısa zamanda çözümlendiriyoruz...